Naturalne kosmetyki

Nowości kosmetyczne w mojej szafce – Tata Harper Honey Blossom Mask i 100% Pure argan oil moisturizer

Hej:)

 

Nie jestem ani minimalistką, ani zbieraczem w kwestii nowych kosmetyków. Im więcej jednak o nich się dowiaduję, tym większą mam ochotę na wypróbowywanie sprawdzonych i polecanych produktów dobrej jakości. Moje coraz większe zainteresowanie naturalnymi kosmetykami poskutkowało tym razem zamówieniem tych dwóch ciekawych kosmetyków.

 

 

Pierwszym z ostatnio kupionych przeze mnie produktów jest maseczka złuszczająco-odżywcza Honey Blossom Mask od Tata Harper. Ta limitowana wersja słynnej maski Tata Harper ma za zadanie zapewnić natychmiastowe rozświetlenie, pozostawiając skórę gładką i pełną blasku. Producent zadbał o to, abym poczuła się luksusowo, bo maseczka jest pięknie opakowana, a w środku pudełka znajdziemy uroczy szklany słoiczek. Aż szkoda ją rozpakowywać i używać… również ze względu na cenę;)

 

 

 

Drugi kosmetyk, który dziś Wam przedstawiam, to krem nawilżający z olejkiem arganowym od 100% Pure. Najważniejszy w tym kremie jest dla mnie filtr SPF 30, który zawiera ten produkt. Jest to kosmetyk w 100% naturalny, w 100% wegański. Filtr SPF 30 blokuje promienie UVA i UVB, a substancje odżywcze w nim zawarte, między innymi olej arganowy, olej z dzikiej róży , zielonej herbaty i ekstraktów ziołowych, mają zmiękczyć i odżywić skórę. Trochę obawiam się, czy nie będzie jednak zbyt ciężki przez zawartość olejów, bo moja cera ostatnio z przesuszonej skłania się mocno w kierunku przetłuszczającej. Pierwsze wrażenie jest pozytywne, wchłania się dość szybko, ale muszę jeszcze sprawdzić, jak będzie się sprawował w cieplejsze dni i pod makijaż.

 

 

 

A może używacie lub używałyście już tych produktów i chcecie się podzielić swoją opinią na ich temat? Ja jestem bardzo ciekawa ich działania.

 

 

 

 

Pozdrawiam:)