Aktywność fizyczna, Uncategorized, Zdrowie

Moje ulubione treningi z Youtube – trening interwałowy w domu

Hej:)

 

 

 

Postanowiłam od czasu do czasu dzielić się z Wami linkami do treningów, które szczególnie mi się spodobają – może Was również zachęcą do ćwiczeń. Treningi interwałowe z Moniką Kołakowską to ostatnio jedne z moich ulubionych. Przerobiłam też najnowszy jej filmik – krótki trening Moniki na mięśnie brzucha.

 

Bardzo przyjemnie mi się z Moniką ćwiczy, bo to chyba całkiem fajna kobieta. Dodatkowo w tych treningach, które przerobiłam do tej pory intensywność jest do mnie odpowiednio dopasowana. Filmy Moniki nie są zbyt długie, więc udaje mi się je (czasami!) przerobić, gdy dziewczynki mają drzemkę.

 

 

Te dwa treningi będą odpowiednie dla początkujących. Pierwszy filmik macie na dole. Ja na pierwszym nieźle się zasapałam oraz spociłam, ale dałam radę do końca, więc skoro ja dałam radę, to intensywność nie jest jakaś nadmierna (a moja główna aktywność fizyczna na codzień to przysiad z dzieckiem na rękach). Trening zawiera też rozgrzewkę i rozciąganie, więc w jednym filmiku macie już cały pakiet 😉

 

Trening na brzuch jest szybki, ale odpowiednio intensywny, aby poczuć pracę mięśni. Zawiera w sobie konkretną rozgrzewkę, więc można go wrzucić w plan dnia jako cały trening, jeśli akurat znajdziemy 15 minut wolnego czasu. Link do niego znajdziecie tutaj.

 

Nie przerobiłam jeszcze wszystkich treningów Moniki, ale na pewno będę zaglądać na jej kanał.

 

 

 

PS. Jeśli ktoś wie, jak to zrobić, aby link do youtube’a nie zajmował całej szerokości strony, to będę wdzięczna za radę 😉